Tunik Modeller & Tesettür Tunik Modelleri | Bym Fashion

Tunik

Son moda akımlarına uygun tasarımlara ve göz alıcı canlı renklere sahip olan tunik modelleri, Bym Fashion kalitesinde sizlerle buluşturulur. Sayfamızda yer alan bu giyim parçaları içerisinde, kumaş tipinden renk skalasına kadar her bir detayı çeşitlilik gösteren seçenekler yer alır. Bu zengin ürün portföyü içerisinde kişisel zevkinize ve tarzınıza hitap eden modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz tunikler, beden açısından da büyük bir çeşitlilik gösterir. 36’dan başlayan beden seçenekleri büyük beden alternatiflerine kadar çıkmaktadır. Kendi vücut ölçülerinize uygun ürünü kolaylıkla bulabilir, adeta üzerinize dikilmiş gibi görünen bu giyim parçalarının zevkini çıkartmaya başlayabilirsiniz.

Tunik Modelleri

Yaz aylarıyla birlikte gelen sıcaklar, renk skalasında ufak değişikliklerin yaşanmasına neden olmuştur. Açık renkler, güneşi daha iyi yansıttığından, sizi sıcak havalara karşı koruyacaktır. Bu özellikleri sayesinde sayfamızda yer alan beyaz tunik modelleri popülerlik kazanmıştır. Saf ve temiz bir görünüm sunan bu renk, tarz açısından da görünümünüzü farklı bir noktaya taşımanıza yardımcı olur niteliktedir. Renk skalamızda beyazın yanı sıra bebek mavisi, vizon ve taş gibi başka yumuşak ton seçenekleri de yer almaktadır. Daha canlı ve dikkat çekici bir görünüm isteyenler için, turuncu, yeşil ve bordo gibi alternatifler sunulmaktadır. Bu sayfada yer alan ürünleri sıralayarak göz atabilir, renk seçeneklerimiz arasından gözünüze hoş geleni kolaylıkla seçebilirsiniz.

Uzun Tunik

Kombinlemesi oldukça kolay olan bu giyim parçaları, gardıroplarınızın kilit taşı haline gelmeye adaydır. Uzunlukları, kesim şekilleri ve tasarım detayları çeşitlilik gösteren tunik modellerimiz arasından, gardırobunuzda çoktan bulunan kıyafetlere uyum sağlayacak ve tarzınızı tamamlayacak seçenekleri bulabilirsiniz. Tunik modellerimizde sunulan kumaşlar, kabe krep, keten kumaş, saten kumaş ve şifon gibi birçok farklı alternatife sahiptir. Her bir kumaşın sunduğu farklı özellikler olsa da hepsinin ortak noktası yüksek kalitesidir. Malzemeleri özenle seçilen kumaşlarımız, markamızın yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Yumuşak olduğu kadar dayanıklı da olan kumaşlarımız, uzun süreli bir kullanım mutluluğu sunar. Canlı dokusu sayesinde, kalitesini dışarıdan bile belli eder. Cildiniz üzerinde bırakacağı his de bu kaliteyi birinci elden yaşamanızı sağlayacaktır.