Tesettür Etek Modelleri - Uzun Etek - Pileli Etek | Bym Fashion

Etek Modelleri

Etek, günlük hayatta kadınlar tarafından çok fazla giyilen bir kıyafet olup, her türlü başka kıyafet ile kombilenebilmektedir. Gerek bluz, gerek tişört ve ceket gibi aklınıza gelebilecek her çeşit ürünle beraber giyilebilecek bir parçadır. Neredeyse bütün renklerde üretilebilen eteklerin; kısa etek, uzun etek, kalem etek, krep etek gibi çeşitlerde varyasyonları vardır. BYM Fashion sitemizde yüzlerce kıyafet seçeneği arasından, kendinize uygun eteği dilediğiniz bedende ve dilediğiniz renkte bulabilir, çok keyifli bir alışveriş yaşayabilirsiniz.

Yeni Sezon Etek Modelleri

Kadınların günlük hayatında rahatça giyebileceği etek türlerine göz atalım. Triko etekler, kadınlar arasında oldukça yaygın bir şekilde kullanılan etek türüdür. Pudra, taba, taş, vizon, antrasit, siyah, bordo, gri, kiremit gibi 9 renk seçeneğine sahip olan bu etek, standart boydur ve 1.sınıf triko kumaştan üretilmiştir. Triko etekler, günlük hayatta en çok tercih edilen ve en rahat olduğu belirtilen eteklerdir. Sitemizde görebileceğiniz bir diğer ürün ise, önü düğme detaylı, kemerli etektir. Bu eteğin de hardal, taba, taş, haki, pudra ve siyah renkleri; 46 bedene kadar beden seçeneği bulunmaktadır. kumaşı zara krep kumaştır. Yazın, kışın, her mevsimde gerek kazaklarla, gerekse bluzlarla çok rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürün, çok şık durmaktadır. Son zamanlarda bütün kadınların yine sıklıkla tercih ettiği bir diğer etek türü de, piliseli eteklerdir. Sitemizde bulunan piliseli etek modelleri, kloş biçimdedir ve fermuarlıdır. Beş farklı beden seçeneği bulunan eteğin, altı farklı da renk seçeneği bulunmaktadır. Çok rahatlıkla her türlü ürünle birbirinden güzel kombinler yapmanız mümkündür.

Etek Çeşitleri

Saten balık model uzun etekler ise, özel bir günde rahatlıkla tercih edilebilecek bir etek türüdür. Sitemizde kırmızı ve lacivert olmak üzere iki farklı rengi bulunmaktadır. İkisi de birbirinden güzel gece rengi olan bu iki rengin, beş farklı da bedeni bulunmaktadır. Düz etek, desenli etek, kadife etek gibi daha uzayıp gidebilecek bir ürün çeşitliliği mevcuttur. Etek modellerinin hepsi, uzun etek modelidir. Yüzlerce farklı etek seçeneği bulunan BYM Fashion sitemiz, hem kaliteli bir alışveriş güvencesi sağlarken, hem de her bütçeye uygun ürünler sunar.