Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum

Teslimat Koşulları

KARGO VE TESLİMAT 

KARGO ÜCRETİ 
  Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kapıda ödemeli siparişlerde 9TL Hizmet bedeli yansımakta olup, bu ücret kargo firmasının kapıda tahsilat için aldığı bir ücrettir. Bu ücreti ödemek istemiyorsanız kredi kartı ya da havale ile sipariş verebilirsiniz.  

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?  
  Siparişiniz, en geç 3 iş günü içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranız size sms olarak gönderilmektedir. Kargo takip numaranızı veya telefon numaranızı ana sayfamızda bulunan  ''kargom nerede'' butonunu tıklayıp yazarsanız, kargonuz ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.  Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde, o anda sizi adresinizdebulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 iş günü" içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç iş günü içerisinde teslim alamazsanız paketiniz BYM FASHİON'a iade edilir. 

TESLİMAT SÜRECİ  Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?
   Evet. Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz. 

Siparişim bana kaç günde ulaşır ?           
  Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3 ile 10 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için BymFashion.com en geç 10 iş günü içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.    

YURTDIŞI   
    Yurt dışı gönderilerinde kargo ücreti alıcıya ait olup, alışverişinizi tamamlamadan önce, ülke seçiminden sonra ürün adedi ve seçtiğiniz ülkeye göre değişmekte olup otomatik olarak ekranda görünmektedir. 

     Yurt dışı gönderileri en geç 3 iş günü içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilmiş olup, kargoya verildikten sonra 3 ile 10 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Kargo takip numaranız mail olarak tarafınıza iletilmektedir. 
  (Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.) 

Siparişlerinizde gümrük ücreti alınmamaktadır. Yurtdışı fiyatlarımız Türkiye fiyatlarımızdan farklılık gösterebilmektedir.