En Şık Tesettür Tulum Modelleri & En Uygun Fiyatlar | Bym Fashion

Hem Şıklık Hem De Rahatlık İçin Tulum Elbise Modelleri

Kadınların içinde kendilerini hem şık hem de rahat hissetmelerini sağlayacak olan tulum elbise modelleri hangileri? Son zamanlarda artan tesettür modası ile beraber, bazı ürünler de popülerleşmeye başlamıştır. Özellikle son yıllarda sıkça denk gelinen ve tesettürlü kadınların severek giydiği bir model olan tulum elbise modeli, tercih eden kadınların gardırobunun yıldız parçası olmaya aday.

Tulum Elbise Modelleri

Tulum elbiseler, tek parça modellerdir. Alt tarafları uzun paça olan bu modeller, uzun kollu veyahut askılı şekilde de olabilirler. Tek parça olan bu ürünler, rahat ve pratik oluşlarından ötürü çokça tercih edilmektedirler. Tulum elbise modellerinin oluşturabileceği tek problem, tek parça oluşlarından dolayı kusur kapatmazlar. Her ne kadar çok rahat bir model olsa da, tulum elbiselerin modellerinin bazıları üste doğru daraldıkları için, uzun boylu ve daha az basenli kadınların tercih etmesi daha doğru olacaktır. Daha kilolu ve baseni olan kadınların tercihi ise, bol bol dökülen tulum elbiseler olmalıdır. Geniş paça detayı, kadını her zaman olduğundan daha zayıf gösterecektir. Uzun kollu modelleri için herhangi ekstra bir kıyafet giymek gerekmezken; askılı tulum elbise modelleri için, tulum elbisenin altına bir tişört, uzun kollu bir bluz veya gömlek giymek gerekebilir.

Tulum Elbise Kombinleri

Tercih edilen ayakkabı ve şal/eşarplar ile beraber çok şık kombinler yaratılabilen bu tulum elbiseler, hem günlük hayat kullanımına hem de özel günler için çok uygun modellerdir. Düz ve tek renk bir tulum eteğin altına giyilen topuklu ayakkabı, çok fazla desenli olmayan şık bir eşarp ile; özel bir günün, gecenin parlayan yıldızı olmanızı sağlayabilir. Tulum elbiselerin altına giyilen bir spor ayakkabı ile düz sade bir eşarp tercih edilerek spor bir kombin yaratılabilir. Çizgili tulum elbiseler ise, sıklıkla görülen ve tercih edilen tulum elbise modellerindendir. Çizgiler, yapıları gereği kadınları olduğundan daha kilolu göstereceği için, kombin yaparken dikkatli olunmalıdır. Aklınıza gelebilecek her ürün ile elbise tulumları kombinleyerek, kendinize dilediğiniz şık/sade/salaş/spor görüntüyü verebilirsiniz. BYM Fashion sitesinde yer alan yüzlerce ürün arasından kendinize en uygun ürünleri, gönül rahatlığıyla ve kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.