Triko Takım

Triko Takım

Triko takımlar, kadınların genellikle iş hayatlarında daha çok tercih edebileceği bir takım olup, elbette ki günlük kullanım için de her zaman uygundur. Triko olanları ise, kışın kullanım için daha mantıklı bir seçimdir. Etekli takımlar gerek kumaşına göre iş hayatında tercih edilebilecekken, gerekse günlük hayatta çok rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Özellikle triko etekli takım modelleri, altına giyebileceğiniz çok şık topuklu bir bot ile, günlük kombininizi tamamlayacak ve sizi spor/şık bir havaya sokacaktır. BYM Fashion sitemizdeki bu triko etekli takım modelleri arasından kendinize ve bütçenize en uygun olan modeli bulabilir, dolabınızda yer verebilirsiniz.

Triko Etekli Takım

Triko kumaşa sahip olan bu etekli takımlar, 1.sınıf trikodan üretilmektedir. Triko ete ve triko bluz olmak üzere iki parçadan oluşan bu takımlar, on farklı renk seçeneğine ve geniş bir beden aralığına sahiptir. Kendisinden çizgileri olan bu takımı, şık bir topuklu ayakkabı ve şal ile tamamlayarak, özel bir gün kutlamasına damga vurabilirken; beyaz bir spor ayakkabı ile günlük hayatınızda dışarı çıkarken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir başka etekli takım modelimiz ise, yine triko etek ve triko bluzdan oluşmaktadır. Bu kombinin en önemli özelliği, bluzun önü kısa arkası daha uzundur. Etek ise triko kumaş olduğu için düğmeli değil lastiklidir. Bu da kumaşının yanında elbette ki fazladan bir rahatlık katacaktır. Etek aynı zamanda çizgilidir ve bu çizgilerin iki farklı rengi vardır. Seçeceğiniz ürün rengine göre değişen bu çizgi detayları da, spor şıklığını yansıtmak için güzel bir yöntemdir. Bu ürünümüz de yine çok şık bir topuklu ayakkabı ve şal ile tamamlandığı zaman, kusursuz bir görüntü yaratmaktadır. On bir farklı renk seçeneği ile karşınıza çıkan bu ürün, bütün kadınların dolabında bulunması gereken, her türlü özel gün için de kullanılabilecektir.

Triko Pantolonlu Takım Çeşitleri

Günlük hayatın her yerinde tercih edilebilecek olan triko pantolonlu takımlar bulunuyor. Pantolonlu takımlar da etekli takımlar gibi hem günlük hayatın, hem de iş hayatının vazgeçilmezlerinden bir tanesidir. Pantolon hayatın her yerinde rahatlıkla kullanılabilen bir ürünken, üstüne giyilen bir bluz, gömlek, ceket ile de bir takım özelliği yaratılabilmektedir. Bu uzun bir tunik de olabilir, triko bir kazak da olabilir. Triko ürünler ise, kış aylarında sizi asla üşütmeyecek olan triko kumaştan üretilmiş ürünlerdir. Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken bir ürün olan triko pantolonlu takımlar da, günlük hayatta çok sık kullanılan bir parça haline gelmiştir. Triko çok rahat bir kumaş türü olduğu için, çoğu triko pantolonlu takım modelleri, düğmesiz ve fermuarsızdır. Bellerinin lastikli oluşu, bu takım modeline fazladan bir rahatlık sağlayacaktır. Triko pantolonun üstüne gidebilecek en uygun parça, elbette ki bir triko kazak veyahut triko tuniktir. Triko tunik ile triko pantolon, hem şık bir kombin yaratırken, hem de spor/salaş özelliği ile size rahatlık sağlar.

Triko Pantolonlu Takım Kombinleri

Triko pantolonlu takımların vazgeçilmez bir aksesuarı vardır. Kemer. Kemerler, triko pantolon takımı modellerinin hepsine fazlasıyla yakışmakta ve genel olarak takıma dahil olarak bulunmaktadır. Takıma dahil değil eğer kemer, yaptığınız kombine ince ya da kalın bir kemer takarak, kombininizi spor/salaş tarzdan biraz daha şık bir tarza yöneltebilirsiniz. Triko pantolonlu takımların altına beyaz düz bir spor ayakkabı tercih ederek, kombininizin rahatlığına vurgu yapabilirken; topuklu bir stiletto veyahut topuklu bir bot tercih ederek kombininizin sade ve şık oluşuna göz kırpabilirsiniz. Taktığınız şal veya eşarp da yaratmak istediğiniz kombinin bir parçası olacaktır. Eğer topuklu ayakkabı ile bir pantolonlu takım kombinasyonu oluşturduysanız, sade ve düz bir şal, çok yakışan bir tercih olacaktır. Spor ayakkabılı kombinde ise çiçek desenli bir eşarp/şal kullanmak da kombinin sadeliğine ve günlük hayata uygunluğuna vurgu yapacaktır. Sitemizdeki bütün triko ürünler, 1. kalite trikodan üretilmekte olup, size memnuniyet garantisi sunmaktadır. Siz de BYM Fashion sitemizi tercih ederek kendinize en uygun pantolon etek modelini tercih edebilir, yorulmadan ve güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.