Bayan Gömlek Modelleri & Fiyatları - Uzun Gömlek | Bym Fashion

Kadın Gömlek

Profesyonel bir şıklığı son moda akımlarıyla birleştirdiğimiz gömlek ürün yelpazemiz, farklı renk seçeneklerinde sizlerle buluşturulur. Farklı kombinler oluşturarak kullanım alanlarını değiştirebileceğiniz bu giyim parçaları, istediğiniz her tarzı yaratmanıza yardımcı olur. Özel kumaş dokusu sayesinde yüksek kalitesini bir bakışta yansıtan gömleklerin giyim süreci de oldukça konforludur. Önden düğmeli tasarımları olan bu giyim parçaları, sayfamızda krep kumaş ve şifon krep olmak üzere farklı kumaş tipi seçenekleriyle sunulur. Tüm ürünleri sıralayarak kumaş türlerimiz de dahil olmak üzere her ayrıntıyı görebilir, beğendiğiniz bir gömleğe kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kadın Gömlek Modelleri

Son zamanlarda popüler olarak tercih edilen gömlek modellerimiz arasında ilk sıralarda fırfırlı tasarımlar yaratır. Genellikle yaka çevresinde olan bu fırfır detayları, kıyafetin farklı noktalarında sunulan seçeneklere de sahiptir. Hareketli bir görünüm yaratan fırfırlar, kombinlerinizi istediğiniz her şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. Gömleğin profesyonel havası fırfırların eğlenceli görünümleri ile birleştiğinde harika sonuçlar oraya koyar. Bu tasarım seçeneğinde bordo, gri, indigo, kahve, pudra, siyah, taba ve taş gibi birçok farklı renk alternatifi yer alır. Sevilerek tercih edilen bir diğer tasarım, nakışlı modellerdir. Son moda akımlarıyla birlikte tekrar kendini göstermeye başlamış olan nakışlı seçeneklerde birçok farklı renk alternatifine sahiptir. Beyaz, gri, hardal ve pudra, bu modelde sunulan renk seçeneklerinden bazılarıdır. Sayfamızda yer alan kapsamlı ürün yelpazesine göz atarak farklı renk ve tasarım seçeneklerini de bulabilirsiniz.

Kadın Şifon Gömlek

Sayfamızda sizlerle buluşturulan şifon kumaşlar, sevilerek tercih edilen görünümlerden birisidir. Parlak bir görünüme ve pürüzsüz bir dokuya sahip olan bu kumaş türü, oldukça şık gömlekler tasarlanmasını sağlamıştır. Farklı renk tonlarının tüm canlılıklarını ortaya koymasına yardımcı olur. Bym fashion olarak sizlerle buluşturduğumuz gömlek modelleri kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu giyim parçaları sizlere oldukça uygun fiyat aralıklarıyla sunulur. Alışveriş sürecini kolay ve eğlenceli kılan bu fiyat aralıklarını sayfamızdan görebilirsiniz. Gömlek alışverişine başlamadan önce belirlediğiniz bir fiyat aralığı varsa, sayfanın sol kenarından bunu seçerek aramanızı özelleştirebilirsiniz. Böylelikle, istediğiniz fiyat aralığını sunan tasarım seçeneklerini sıralayabilirsiniz.