Bayan Ceket Modelleri & Fiyatları - Tesettür Ceket | Bym Fashion

En Trend Ceket Modelleri

Ceketler gerek soğuk havalarda, gerek sıcak havalarda, gerekse mevsim geçişlerinde sıkça tercih edilen ürünlerin başında gelir. Bazıları özel günlerin kombin tamamlayıcısı olurken, bazıları ise dışarı çıktığınızda üstüne atabileceğiniz ceketlerdir. BYM Fashion sayfamızda da görülebileceği gibi yüzlerce ceket seçeneği içerisinden kendinize en uygun olanı kolaylıkla seçebilir ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kadın Ceket Kombinleri

Son zamanların en moda ceket türlerinden birisi, pelüş kaplardır. Pelüş kaplar kış aylarında sizi ceket içerisindeki polar astarıyla sıcak tutarken, bol paça, dar paça, kumaş pantolonlarla da çok şık bir kombin oluşturabilmektedir. Dokuz farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkan bu pelüş kaplar, ayrıca size beş farklı geniş beden aralığı sunmaktadır. Bu ürünün yakasında bağcık olması sizler için rahatlık ve kolaylık sağlarken, içinin astarlı oluşu da daha kaliteli olmasını sağlar. Siyah, beyaz, gri, haki, hardal, kırmızı, kiremit, pudra ve vizon renk seçenekleri olan bu pelüş kapları her türlü eşarp, takı, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı ile beraber kullanabilirsiniz. Ayrıca uzun kalem eteklerle de çok şık bir görüntü yaratılabilen bu ürün, dolabınızdaki favori parça olmaya şimdiden aday.

Bayan Ceket Çeşitleri

Ekose ceketler ise yine kumaş pantolonlarda olduğu gibi, bir ciddiyet yaratmaktadır. Ekose ceketlerin güzel yanı, aklınıza gelecek her şeyle kombinlenebiliyor oluşudur. Gerek kumaş pantolonlar, gerek uzun kalem etekler ve altına çok şık topuklu bir ayakkabı ile siz de aklınızdaki uyumu kolayca yakalabilirsiniz. Deri detay pelüş kabanlar ise, genellikle şık bir görüntü yaratmayı tercih edenler içindir. Bu ürünün kollarında ve yakalarında deri detaylar barındırırken, kumaşı pelüştür. Sadece siyah rengi bulunan bu şık parçanın, beş farklı geniş beden aralığı vardır. Yaka kısmının çıtçıtlı olması kolaylık sağlarken, kuşak detayı ile şık bir görüntü oluşturulmuştur. Bu ceketi de yine gönül rahatlığı ile her türlü pantolon ve eteklerinizle kombinleyebilir, altına şık bir ayakkabı ile de güzel bir bitiş yaratabilirsiniz.